05362775924

P.Tesi – Cuma : 8:00-19:00 // C.Tesi : 8:00-14:00

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Taşımacılık
Kapsamlı ve güvenilir poliçeler, şehir içi ve şehirlerarası yük ve insan taşımacılığını güvence altına alıyor. Böylece hem ekonomik hem de manevi kayıpların önüne geçiliyor. Elbette taşımacılık sigortası farklı kişi ve kurumlarca yapılabiliyor. Burada en önemli nokta, taşımacılığı yapan kurumun güvenilir ve köklü olmasıdır.  Ankara Uygun Evden Eve Nakliyat'ı tercih edenlerin sigortalı taşımacılık konusunda içleri rahat ediyor.


Nakliyat Sigortası
Taşımacılıkta her zaman bir risk unsuru vardır. İnsan ya da eşya taşınması sırasında karşılaşılabilecek tehlikelere karşı yükün güvence altına alınması çok büyük önem taşır. Zaman içerisinde taşımacılık sektörü geliştikçe, sunulan nakliyat sigortaları da farklı kapsamlarla, oluşan ihtiyaca yanıt vermiştir. Sigortalı eşya taşımacılığı için üç farklı teminat poliçesi vardır.
 
Tam Ziya
Taşınan yük araç üzerindeyken hasar gördüğünde devreye giren bu sigorta kapsamında, araçlar yükün birlikte hasar görmesi halinde zarar karşılanır.
 
Dar Teminat
Yükü taşıyan aracın başına gelebilecek yanma, devrilme, çarpışma gibi durumlarda taşınan yükün kısmi hasarları teminat altındadır. Malın ıslanması, çalınması ve eksilmesi teminat dışındadır.
 
Geniş Teminat
Taşınacak yükü çıkış noktasından varış noktasına kadar karşılaşabileceği tüm tehlike ve risklere karşı güvence altına alan bu teminatta sadece yükün kendi kusuru kapsam dışındadır. Yükleme ve boşaltma halinde oluşabilecek hasarlar teminata dahildir.

Ankara sigortalı nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Sosyal Medya

Sosyalmedya da bizi takip edebilirsiniz.


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun